top of page
  • MARFOD

“Karia bölgesi Antik Kentleri ve Müzelerde Çekilen Eserler” TEMALI AYIN FOTOĞRAFLARI SONUÇLANDI.

Güncelleme tarihi: 26 May 2020

Değerli Üyelerimiz ve Fotoğraf Dostlarımız,

Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (#MARFOD) üyelerinin ve aday üyelerinin teknik bilgi ve becerilerini geliştirmek ve değerlendirmek amacı ile her ay düzenlenen AYIN FOTOĞRAFI Mayıs ayı konusu 18-24 Mayıs Müzeler haftası nedeni ile “ #Karia bölgesi Antik Kentleri ve Müzelerde Çekilen Eserler” olarak belirlenmişti.

Tüm Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına Corana Virüsünde önlemler sebebiyle dolayı Mayıs ayı seçimini Aktüel Arkeoloji Dergisi Fotoğraf Editörü olan değerli hocam Aykan ÖZENER, 18 Mayıs Pazartesi günü Zoom Programı üzerinden Online olarak bizler için değerlendirdi ve seçimini yaptı.

Buna göre 5 eşdeğer başarılı fotoğraflardan(alfabetik olarak) Ali UYSAL, Ebru YAMAN, Inci DÜNDAR UYSAL Koray Muharrem ÜRKMEZ ve Şeyda ÇAKAL olmuştur. Dereceye giren arkadaşlarımızı tebrik eder, Aykan ÖZENER Hocamıza da teşekkür ederiz. Etkinlik öncesi Aykan hocamız Arkeoloji fotoğrafçılık ile bilgilerini bizlerle paylaşmıştır. Seminer şeklinde geçen etkinlik sonrası Pandemi’nin bittiği sağlıklı günlere geri döndüğümüze Derneğimizde Seminer, Sunum ve Söyleşi için sözümüzü aldık… Ülkemizin de zor günler geçirdiği şu günlerde en kısa zamanda tekrar buluşmak dileği ile fotoğraflı ve sağlıklı günler dileriz. Koray M. Ürkmez Marfod Yönetim Kurulu Başkanı
bottom of page