• MARFOD

AYIN FOTOĞRAFI, ŞUBAT

Değerli Üyelerimiz ve Fotoğraf Dostlarımız,

Küresel boyutta yaşanan Corona virüs salgınına yönelik önleyici tedbir amacı ile Salı toplantılarınıza ara verdiğimizi sizlere daha evvel duyurmuştuk. Aynı zamanda Facebook üzerinden fotoğraf paylaşımlarımıza devam edeceğimizi ve her hafta bir tema belirleyerek haftanın fotoğrafının seçileceğinin bilgisini de sizlere vermiştik.


#Marmaris #Fotoğraf Dostları Derneği (#MARFOD) üyelerinin ve aday üyelerinin teknik bilgi ve becerilerini geliştirmek ve değerlendirmek amacı ile her ay düzenlenen AYIN FOTOĞRAFI ŞUBAT ayı konusu "Hayata Dair" olarak belirlenmişti.

Yazımızın başında da belirttiğimiz sebeplerden dolayı Şubat ayı seçimini #TFSF Yönetim Kurulu üyesi ve #SAMFAD Derneği Başkanı Sn. Abdullah SEZGİN hocamız bizler için değerlendirdi ve seçimini yaptı. Seçilen fotoğraflarla ilgili yorumu ekte bulabilirsiniz. Buna göre; Ali UYSAL birinci, Nilgün PALAN ikinci Ilknur GÜLLE üçüncü ve Ebru YAMAN dördüncü olmuştur. Dereceye giren arkadaşlarımızı tebrik eder, Abdullah Sezgin Hocamıza da teşekkür ederiz.

Ülkemizin de zor günler geçirdiği şu günlerde en kısa zamanda tekrar buluşmak dileği ile fotoğraflı ve sağlıklı günler dileriz. #Koray M. #Ürkmez Marfod Yönetim Kurulu Başkanı