top of page

Şubat 'Uzun Pozlama' Ayın Fotoğraf Etkinliği Sonuçlanmıştır.

Değerli Üyelerimiz ve Fotoğraf Dostlarımız,

Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) ve Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği (SAMFAD) olarak ortak aldığımız karar ile Şubat ayı, ayın fotoğrafını “UZUN POZLAMA" olarak belirlemiştik.

Marfod ayağında, Marfod Dernek Üyeleri ve Aday Üyelerimizin katıldığı ayın fotoğrafı etkinliğine 15 kişiden 54 fotoğraf gelmiştir. 2 Şubat 2021 Salı günü, Samfad ve Marfod olarak ortak düzenlediğimiz çevrimiçi etkinliğinde katılımcılar tarafından en yüksek puan alan 3 fotoğraf belirlenmiştir. Değerli katkılarından dolayı Samfad seçici kuruluna ve etkinliğine katılan tüm fotoğraf dostlarımıza teşekkür ederiz.

Etkinliği kaçıranlar, SAMFAD’ın youtube hesabından izleyebilirler. https://youtu.be/xSRlaSIqAbk


Bu göre,

Birinci; Melda ÜRKMEZ,

İkinci; Ebru YAMAN,

Üçüncü; Enver GÜLMEZ

olmuştur. Dereceye girenleri kutluyor, katılım sağlayanlara teşekkür ediyoruz.

Sonuçları Marfod Facebook adresinden ( https://www.facebook.com/groups/marfod ) ve Marfod İnstagram adesinden( ) görebilirsiniz

Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) üyelerinin ve aday üyelerinin teknik bilgi ve becerilerini geliştirmesi ve değerlendirmesi amacı ile düzenlediğimiz Mart ayı, ayın fotoğrafı konusu, 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle “KADIN” olmuştur.

Marfod Ve Samfad ayın fotoğrafı değerlendirmesi her ayın ilk Salı toplantısında 2 derneğin katılımıyla çevrimiçi gerçekleşecektir.

Koray M. ÜRKMEZ

Marfod Yönetim Kurulu Başkanı
bottom of page